Poland 50.3%Hungary 0.3%
Germany 1.4%Kuwait 0.2%
United Kingdom 1.3%Canada 0.2%
France 0.3%Sweden 0.2%

II Niedziela Zwykła (17.01.2016)

1. Dzisiejsza Ewangelia ukazuje nam Jezusa dokonującego pierwszego cudu w Kanie Galilejskiej, ukazuje nam Jezusa objawiającego swoją chwałę i moc. Uczniowie, którzy byli świadkami tego znaku, uwierzyli w Niego. Czy jesteśmy gotowi uwierzyć Jezusowi, który swoją moc i chwałę objawia w swoim Kościele, zwłaszcza w sakramentach świętych? Podejmijmy refleksję nad tymi pytaniami w ciągu tego tygodnia.

2. Taca z dnia dzisiejszego przeznaczona jest na zakup oleju opałowego na ogrzewanie kościoła parafialnego, a w Łazach Dębowieckich na opłacenie gazu ziemnego. Prosimy o ofiary na ten cel.

3. Rozpoczyna się tydzień modlitw o Jedność Chrześcijan.

4. We wtorek 19 stycznia Uroczystość św. Józefa Sebastiana Pelczara, głównego patrona naszej diecezji.

5. We czwartek Dekanalne spotkanie nauczycieli od godz. 17.00 na plebanii. Zapraszamy szczególnie nauczycieli z naszej parafii.

6. W następny poniedziałek 25 stycznia będzie w naszym kościele całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu. Program w gablocie i w informatorze.

Ponad to:

• Kolejny wieczór uwielbienia będzie 29 stycznia (w piątek) od godz. 19.00. Szczegóły na plakacie.