Poland 49.3%Brazil 0.1%
United Kingdom 0.8%Hungary 0.1%
France 0.3%Canada 0.1%

Ogłoszenia duszpasterskie

V NIEDZIELA WIELKANOCNA 2019 R.

Ogłoszenia duszpasterskie

1. Przykazanie miłości pozostawione przez Chrystusa swoim uczniom po wszystkie wieki będzie ożywiało wspólnotę Kościoła. Współczesnemu światu potrzeba wyraźnego świadectwa i nowej inspiracji, jaką ludzie wiary odnajdują nieustannie w słowach Mistrza.

2. Dziś uroczystości odpustowe w Bazylice w Dębowcu, tradycyjnie odwołujemy Msze św. o 10.30 i 12.00, ponieważ bierzemy udział w odpuście.

3. Dzisiejsza taca na działalność katolickiego radia Via.

4. Trwają nabożeństwa majowe. Zapraszamy do modlitwy codziennie wieczorem o godz. 17.30 w kościele, a także w licznych miejscach na terenie parafii i w domach.

5. W piątek przypada wspomnienie NMP Wspomożycielki Wiernych. Papież Benedykt XVI ustanowił to wspomnienie dniem modlitwy za Kościół w Chinach. Odpowiedzmy na ten apel papieża. W tej intencji odprawimy nabożeństwo majowe.

6. Zachęcamy do lektury tygodników katolickich.

7. W dniu 2 czerwca odbędzie się Gminny Dzień Dziecka na stadionie sportowym w Dębowcu w godz. 13.00 - 19.00. Dzieci będą mogły korzystać bezpłatnie z różnych atrakcji.

8. Caritas Diecezji Rzeszowskiej organizuje kolonię dla 150 dzieci polskiego pochodzenia z Ukrainy. W związku z tym są rozprowadzane cegiełki po 5 złotych na ten cel.