Poland 61.6%Kuwait 0.3%
United Kingdom 1%Russian Federation 0.2%
Slovakia 0.3%Czech Republic 0.1%

Niedziela Miłosierdzia Bożego

(od 7 do 14 kwietnia 2013 r.)

1. Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie uroczystości Świąt Wielkanocnych. Dziękujemy za przygotowanie dekoracji kościoła, ciemnicy i grobu Pańskiego, zaangażowanie w prowadzenie poszczególnych liturgii, Panom Strażakom i Gwardii Dębowieckiej.
  2. Dzisiaj zmiana tajemnic różańcowych, kwesta na remonty i taca na Caritas Diecezji Rzeszowskiej. Wszystkim ofiarodawcom dziękujemy.
  3. W poniedziałek Uroczystość Zwiastowania Pańskiego.
  4. W poniedziałek na godz. 9.00 prosimy o demontaż Panów zajmujących się Grobem Pańskim.
  5. We wtorek o godz. 18.00 Dekanalna Poradnia Rodzinna rozpoczyna kolejny cykl katechez przedślubnych.
  6. W sobotę próby scholi nie będzie.
  7. Dziękujemy za przekazanie ofiar ze skarbonek wielkopostnych.
  8. W przyszłą niedziele taca na seminarium duchowne i cele diecezjalne.
  9. Także w przyszłą niedziele po Mszy świętej o godz. 12.00 katecheza i spotkanie organizacyjne dla Rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej. Prosimy o obecność wszystkich Rodziców.