Get Adobe Flash player

Dodatkowe

Logowanie

Odwiedza nas 30 gości oraz 0 użytkowników.StatystykaWczoraj: 27
Bieżący tydzień: 148
Poprzedni tydzień: 236
Bieżący miesiąc: 649
Poprzedni miesiąc: 1024
Ogółem: 3739

Poland 62%Kuwait 0.3%
United States 32.1%Ukraine 0.3%
Germany 1.4%Netherlands 0.2%
United Kingdom 1.2%Russian Federation 0.2%
Slovakia 0.3%Czech Republic 0.1%mapa cmentarza

XXII NIEDZIELA ZWYKŁA (30.08.2015)

1. Dziękujemy za wszelkie zaangażowanie i jakąkolwiek pomoc w przygotowanie odpustu parafialnego, a szczególnie Panom: kościelnemu, organiście, Pani Ani katechetce, delegacjom z wieńcami dożynkowymi, Gwardii Dębowieckiej, niosącym baldachim, Paniom, które przystroiły i wzięły udział w procesji z feretronami.

2. We wtorek 1 września 75 rocznica wybuchu II wojny światowej. Pamiętajmy o modlitwie za Ojczyznę. Rozpoczynamy również nowy rok szkolny i katechetyczny. Msze św. na rozpoczęcie roku szkolnego we wtorek o godz. 8.00 dla Gimnazjum i o 9.30 dla Szkół Podstawowych. W Łazach Dębowieckich o godz. 8.00, po Mszy św. rozpoczęcie w szkole. Spowiedź dla dzieci i młodzieży w poniedziałek w Łazach Dębowieckich od godz. 16.00, a w Dębowcu od 17.00

3. Od wtorku wznawiamy odprawianie Mszy św. rannych o godz. 7.30.

4. Zbiórka całej Służby Ołtarza (wszystkich ministrantów) odbędzie się w środę o godz. 16.30. Zapraszamy także tych, którzy chcieliby od tego roku dołączyć do grona ministranckiego.

5. W tym tygodniu przypada I czwartek i I piątek miesiąca. Możliwość przystąpienia do spowiedzi będzie w Łazach Dębowieckich w czwartek od 16.00, a w Dębowcu w piątek od godz. 16.30. W czasie spowiedzi będzie wystawiony Pan Jezus w Najświętszym Sakramencie do modlitwy Adoracji.

6. W czwartek jak co tydzień modlitwa Słowem Bożym o godz. 19.30 na plebanii.

7. W piątek o godz. 17.40 zapraszamy na modlitwę koronką do Bożego Miłosierdzia.

8. W piątek spotkanie Rady Duszpasterskiej o godz. 19.00 na plebanii.

9. Pierwsze powakacyjne spotkanie oazy młodzieżowej odbędzie się w piątek, rozpocznie się ono Mszą św. o godz. 18.00. Serdecznie zapraszamy wszystkich oazowiczów i wszystkich chętnych, którzy chcieliby zapoznać się z ruchem oazowym w naszej parafii.

10. Do chorych udamy się z posługą sakramentalną w sobotę od godz. 8.30.

11. W sobotę zapraszamy na Adoracja Najświetszego Sakramentu od godz. 17.00 do Mszy wieczornej.

12. W przyszłą niedziele zmiana tajemnic różańcowych, taca na seminarium duchowne i kwesta na remonty.

13. W niedzielę 6 września biskup Jan Wątroba dokona konsekracji ołtarza i kaplicy w Woli Dębowieckiej Msza św. o godz. 11.00

14. We wrześniu, w miesiącu poświęconym Matce Bożej Saletyńskiej po Mszy wieczornej będziemy modlić się litanią.

15. W najbliższym czasie rozpoczną się pracę przy remoncie muru wokół kościoła; w tym roku mamy w planie wyremontować schody od wschodniej strony, prosimy o cierpliwość w utrudnieniach.

16. Jako dodatek do Gościa Niedzielnego i do Małego Gościa w cenie gazety są wartościowe audiobooki.

17. W niedzielę 6 września o godz. 7.00 w TVP1 zostanie wyświetlony film nagrany przez nasze Saletyńskie wydawnictwo o św. Andrzeju Boboli Patronie Polski.