Get Adobe Flash player

Dodatkowe

Logowanie

Odwiedza nas 34 gości oraz 0 użytkowników.StatystykaWczoraj: 27
Bieżący tydzień: 148
Poprzedni tydzień: 236
Bieżący miesiąc: 649
Poprzedni miesiąc: 1024
Ogółem: 3739

Poland 62%Kuwait 0.3%
United States 32.1%Ukraine 0.3%
Germany 1.4%Netherlands 0.2%
United Kingdom 1.2%Russian Federation 0.2%
Slovakia 0.3%Czech Republic 0.1%mapa cmentarza

XVI NIEDZIELA ZWYKŁA (16.07.2016)

1. Jakże ważne jest w naszym życiu rozpoznawanie przychodzącego Boga. Przypominają o tym dzisiejsze czytania mszalne. Prośmy Pana, byśmy z Jego obecności i bliskości czerpali siłę do codziennego działania, by On nam udzielał potrzebnych darów. Niech Pan Bóg towarzyszy swoją łaską rozpoczynającym się już w tę środę, 20 lipca XXXI Światowym Dniom Młodzieży. Niech będą one umocnieniem wiary tych, którzy będą w nich uczestniczyć, oraz tych, którzy będą ich przyjmować. Ze względu na mniejsza liczbę uczestników w naszej parafii nie będziemy przyjmować młodzieży, dziękujemy jednak tym wszystkim, którzy zadeklarowali otwartość, aby przyjąć młodych do swoich domów.

2. Dziękujemy za życzliwe przyjęcie i składane ofiary na ręce radnych Rady Parafialnej, którzy rozpoczęli zapowiadaną wcześniej kwestę na planowane prace przy remoncie muru wokół kościoła. Kwesta w Dębowcu będzie w sierpniu.

3. Informujemy, że zostały zakończone główne prace przy utwardzeniu placu, a więc miejsca parkingowe za murem od strony północnej są do dyspozycji kierowców. Taca z przyszłej niedzieli przeznaczona będzie w całości na częściowe pokrycie kosztów związanych z przygotowaniem tego placu. Koszt wykonanych prac – ponad 30 tyś. zł.

4. W przyszłą niedzielę po Mszach Świętych pobłogosławimy mechaniczne pojazdy i ich użytkowników z racji przypadającego w poniedziałek, 25 lipca wspomnienia Świętego Krzysztofa, patrona kierowców.

5. Organizowana jest Rzeszowska Piesza Pielgrzymka do Częstochowy, zapisywać można się do dnia 1 sierpnia. Plakat z informacjami jest w przedsionku kościoła.

6. Ośrodek Zdrowia w Dębowcu informuje o możliwości bezpłatnego badania wzroku w dniu 26 lipca. Informacja ta znajduje się też na plakacie.

Ponad to:
W Łazach Dębowieckich w czasie lipcowej kwesty złożono 930 złotych. Za ofiary serdecznie dziękujemy.