Get Adobe Flash player

Dodatkowe

Logowanie

Odwiedza nas 34 gości oraz 0 użytkowników.StatystykaWczoraj: 27
Bieżący tydzień: 148
Poprzedni tydzień: 236
Bieżący miesiąc: 649
Poprzedni miesiąc: 1024
Ogółem: 3739

Poland 62%Kuwait 0.3%
United States 32.1%Ukraine 0.3%
Germany 1.4%Netherlands 0.2%
United Kingdom 1.2%Russian Federation 0.2%
Slovakia 0.3%Czech Republic 0.1%mapa cmentarza

NIEDZIELA CHRYSTUSA KRÓLA 2016 R.

  1. Kościół w Polsce podejmuje dziś Jubileuszowy Akt przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana. Dołóżmy starań, aby poprzez otwartość na Boga i życie wg wartości ewangelicznych Jezus był rzeczywiście Panem i Królem w naszym sercu i w naszych rodzinach, a ufajmy że z Bożą pomocą przemieni się przez to nasze życie społeczne i cała nasza ojczyzna.
  2. Zapraszamy na codzienne Nabożeństwa wypominkowe o godz. 17.30.
  3. W sobotę będziemy porządkować cmentarz z żywych kwiatów prosimy je ułożyć jak co roku wzdłuż alejek.
  4. W niedzielę 27 listopada rozpoczynamy Adwent „czas przygotowania na przyjście Pana”.
  5. W tym tygodniu zaczną roznosić opłatki wigilijne organista i kościelny. Ofiara, którą otrzymują przy tej okazji jest równocześnie wynagrodzeniem za ich pracę wykonywaną we wspólnocie parafialnej przez cały rok. Polecamy ich waszej życzliwości.
  6. Prenumeratorów Rycerza Niepokalanej i Posłańca Matki Bożej Saletyńskiej i wszystkich chętnych prosimy o odnowienie prenumeraty na rok 2017.
  7. Zachęcamy do czytania tygodników katolickich: Źródła, Niedzieli i Gościa Niedzielnego. W Małym Gościu Niedzielnym jest jako dodatek lampion dla dzieci na tegoroczne roraty.

Ponad to :

Caritas Polska podjęła program „Rodzina Rodzinie” poprzez który można wesprzeć konkretne rodziny w Aleppo w Syrii oraz w Libanie. Zachęcamy do zainteresowania się i włączenia się w tę inicjatywę. Szczegóły na stronie www.rodzinarodzinie.caritas.pl

Chorych odwiedzimy z posługą sakramentalną w terminie bliższym świąt, a nie na początku grudnia.