United States 49.4%Kuwait 0.2%
United Kingdom 0.6%Slovakia 0.1%
China 0.2%Italy 0.1%

XXXIV NIEDZIELA ZWYKŁA 2019 R

Kościół obchodzi dzisiaj Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Dołóżmy starań, aby poprzez otwartość na Boga i życie wg wartości ewangelicznych Jezus był rzeczywiście Panem i Królem w naszych sercach i w naszych rodzinach. Po Mszy św. będzie wystawienie Najśw. Sakramentu, litania do Najśw. Serca Pana Jezusa i Akt poświęcenia. Za udział w tym nabożeństwie można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

Przypominamy, że w dniu dzisiejszym po Mszy św. o godz.1200 jest spotkanie dzieci i rodziców pierwszokomunijnych.

W sobotę będziemy porządkować cmentarz z żywych kwiatów prosimy je ułożyć jak co roku wzdłuż alejek.

Pan organista i p. kościelny od poniedziałku będą roznosić opłatki wigilijne. Polecamy ich Waszej życzliwości.

W przyszłą niedzielę 1 grudnia rozpoczynamy Adwent „czas przygotowania na przyjście Pana”.

Wszystkim życzymy błog. Bożego na rozpoczynający się tydzień.