United States 49.4%Kuwait 0.2%
Germany 0.8%Norway 0.2%
United Kingdom 0.6%Slovakia 0.1%
China 0.2%Italy 0.1%

II NIEDZIELA ADWENTU 2019 R.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

Zapraszamy na Mszę święte „Roratnie” w Dębowcu od poniedziałku do piątku o godz. 1700, w sobotę o godz. 730 rano. Zaś w Łazach Dębowieckich od poniedziałku do soboty o godz. 1600.

W dzisiejszą niedzielę przeżywamy XX dzień modlitwy i pomocy materialnej Kościołowi na Wschodzie. Przypominamy również, że dzisiaj zbierane są ofiary do puszek na ten cel.

W piątek 13 grudnia przypada kolejna rocznica wprowadzenia stanu wojennego w Polsce. Zachęcamy do modlitwy w intencji Ojczyzny

Zachęcamy do składania kartek wypominkowych „rocznych” na 2020 rok.

Parafialny Caritas zapraszamy na spotkanie we wtorek (10 grudnia ), o godz. 1900 na plebanię.

Kosz św. Franciszka został wyłożony przy bocznym ołtarzu. Parafialny Caritas prosi o włączenie się w akcję pomocy potrzebującym przed świętami. W ramach akcji można zabrać specjalną papierową torbę na zakupy do domu, a następnie przynieść do kościoła lub plebanię.

Na bocznym ołtarzu są do nabycia wigilijne świece Caritas w cenie 5 i 12 PLN. Mile widziane większe ofiary przeznaczone na ten cel.

Poprzedniej niedzieli w czasie kwesty zebrano: w Dębowcu 6750 zł, a w Łazach Dębowieckich 1050 zł. Dziękujemy za wszystkie złożone ofiary i wpłaty na konto. W listopadzie na konto wpłynęło 1750 zł.

Dyrektor oraz Społeczność Szkolna Zespołu Szkół w Dębowcu zapraszają mieszkańców na „Wigilię Środowiskową”, która odbędzie się 14 grudnia 2019 r. o godz. 1700 w Sali gimnastycznej Zespołu Szkół w Dębowcu.

W piątek 13 grudnia obchodzimy wsp. św. Łucji – Dz.M., zaś w sobotę 14 grudnia wsp. Św. Jana od Krzyża – K.D.

Wszystkim życzymy radosnego przeżywania adwentowego czasu.