Get Adobe Flash player

Dodatkowe

Logowanie

Odwiedza nas 63 gości oraz 0 użytkowników.StatystykaWczoraj: 43
Bieżący tydzień: 107
Poprzedni tydzień: 459
Bieżący miesiąc: 456
Poprzedni miesiąc: 1145
Ogółem: 3920

Poland 61.1%Italy 0.4%
United States 32.3%Ukraine 0.3%
Germany 1.3%Denmark 0.3%
United Kingdom 1.1%Norway 0.2%
Kuwait 1%Russian Federation 0.2%mapa cmentarza

I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 2020 R.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

Spotkanie zelatorów Róż różańcowych z Dębowca odbędzie się w piątek po Mszy św. wieczornej.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Możliwości spowiedzi w Łazach Dębowieckich w czwartek od godz. 1540, w Dębowcu w piątek od godz. 1600. W pierwszą sobotę odwiedzimy chorych od godz. 830.

Zapraszamy na nabożeństwa wielkopostne: w piątki na Drogę Krzyżową w kościele parafialnym o godz. 1630, w Łazach Dębowieckich o godz. 1600. W niedzielę na Gorzkie Żale o godz. 1500 w Łazach Dębowieckich, a w kościele parafialnym o 1630, po nabożeństwie będzie Msza św. na którą serdecznie zapraszamy. Za udział w tych nabożeństwach można uzyskać Odpust Zupełny dla siebie, lub dla osoby zmarłej pod zwykłymi warunkami, (a więc wykluczenie wszelkiego przywiązania nawet do grzechu lekkiego, odmówić modlitwę: Ojcze nasz, Wierzę w Boga, modlitwę w int. Ojca Świętego i przyjąć Komunię św.).

Tegoroczne rekolekcje wielkopostne rozpoczną się w 4 niedzielę W.P. Nauki wygłosi ks. Adam Cyran MS.

7 czerwca 2020 r. na Placu Piłsudskiego w Warszawie odbędzie się beatyfikacja Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Chętnych na wyjazd prosimy o zgłoszenie w zakrystii lub w kancelarii parafialnej w godzinach urzędowania.

Wszystkim życzymy błogosławionego tygodnia.