Poland 61.1%Italy 0.4%
Germany 1.3%Denmark 0.3%
United Kingdom 1.1%Norway 0.2%
Kuwait 1%Russian Federation 0.2%

III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 2020 R.

W związku z wprowadzeniem stanu zagrożenia epidemicznego, zachęcam do skorzystania z dyspensy od obowiązku uczestnictwa w niedzielnych i świątecznych Mszach Świętych.

Zachęcamy do korzystania z transmisji Mszy św. w telewizji, radiu i internecie.

Zapraszamy do codziennej wspólnej modlitwy w rodzinach o godz.2030.

Zgodnie zrozporządzeniem ministra zdrowia podczas każdej Mszy św. i nabożeństw wewnątrz kościoła może przebywać maksymalnie 50 osób. Bezwzględnie należy zachowywać wszystkie wprowadzane zarządzenia i normy ze świadomością konsekwencji wynikających z prawa kościelnego i państwowego.

Informujemy, że dla ułatwienia uczestnictwa będą włączone głośniki na zewnątrz kościoła.

Prosimy o śledzenie naszej strony internetowej, na której mogą się pojawić nowe informacje dotyczące spraw funkcjonowania naszej parafii.

Odwołujemy rekolekcje parafialne które miały odbyć się w dniach od: 22 – 25.03.2020 r. Zachęcamy do wysłuchania nauk rekolekcyjnych transmitowanych przez różne rozgłośnie radiowe i telewizyjne.

W czwartek 19 marca przypada uroczystość Św. Józefa, Oblubieńca NMP. Msze św. będą o godz. 730, 900 i 1700, a w Łazach Dębowieckich o godzinie 1600.

Wszystkim życzymy błogosławionego tygodnia.