Poland 82%France 0.4%
United States 11.4%Austria 0.2%
Kuwait 1.6%Italy 0.2%
United Kingdom 0.9%Russian Federation 0.1%

V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 2020 R.

Od dzisiejszej, piątej niedzieli Wielkiego Postu zmienia się charakter tego okresu liturgicznego. Cały czas towarzyszyło nam wezwanie Kościoła do nawrócenia i pokuty, skorzystania z łaski przebaczenia, którą miłosierny Bóg pragnie nas obdarzyć. Teraz Wielki Post nabiera charakteru pasyjnego. Od dziś w kościele zasłaniamy wszystkie krzyże. Skupmy się na rozważaniu męki Pańskiej, stąd jeszcze większa zachęta do słuchania korzystając z Radia VIA nabożeństw Drogi Krzyżowej i Gorzkich Żali:

* Transmisja Drogi Krzyżowej: piątek godz. 1730 (z kościoła Św. Krzyża w Rzeszowie)              * Transmisja Gorzkich żali: niedziela godz. 1700 (z kościoła Św. Krzyża w Rzeszowie)                * Rekolekcje od 29 marca do 1 kwietnia: Transmisja z Bazyliki oo. Bernardynów w Rzeszowie Mszy św. z naukami   rekolekcyjnymi:
* niedziela – godz. 1200
* poniedziałek, wtorek, środa – godz. 1800
Rekolekcje głosić będzie O. Cyprian Moryc OFM

Od poniedziałku tj. 30 marca Msze św. wieczorne będą sprawowane o godz. 1800

Informujemy, że w pierwszą sobotę miesiąca kwietnia nie będzie odwiedzin chorych.

W przyszłą niedzielę, tj. 5 kwietnia Msza św. w Łazach Dębowieckich jest przeniesiona z godz. 1500 na godz. 900

Wszystkim życzymy błogosławionego tygodnia.